LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé!

2 posters
YazarMesaj
kurbe52

Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé! Empty
MesajKonu: Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé!   Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:17 pm

kardesm bu ne sormszluk admın aksam qelıo sw kapnıo aksama kdr bklemek zorndmyz bız db qelırse sw ce oyunu bırakcz dıenler yourm yapsn
Admin
Admin
Admin

Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé! Empty
MesajKonu: Geri: Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé!   Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:21 pm

İsteyenler Bırakabilir Oyunun Kapanma Nedenini Bir Alt Konuda Belirttim. Sistem Dayanmıyor Ve Kapanıyor Oyun Otomatik Olarak.
https://lastko.forumdizini.com

Db qelrse sw ce oyunu bırakcz dıenler yorm yapsn plsssé!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GmMeTe sizce iyimi iyi dienLer +++ yazsın Kötü DienLer --- y
» En İyi Stres Atma Oyunu Burada Beyler <<<< :)
» ftp open file hatası verio bana oyunu sildim yeniden yüklerken çözümm..
» SA BEYLER. OYUNUNUZU OYNAMAK ISTIYORM AMA OYUNU NASIL KURUCAM. UYELIKTE ALAMIYORUM. GUZEL BIR ACIKLAMAYLA YARDIM EDERSENIZ, SİZLERIN ARASINDA OLMAK ISTIYORUM :)
» SA BEYLER. OYUNUNUZU OYNAMAK ISTIYORM AMA OYUNU NASIL KURUCAM. UYELIKTE ALAMIYORUM. GUZEL BIR ACIKLAMAYLA YARDIM EDERSENIZ, SİZLERIN ARASINDA OLMAK ISTIYORUM :D :D