LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KrovazFullPatch

3 posters
YazarMesaj
fearles6445

KrovazFullPatch Empty
MesajKonu: KrovazFullPatch   KrovazFullPatch Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 8:42 pm

Arkadaşlar Bunun Boyutu biraz Fazla Ama indirin Ve Dosyaları Değiştirin Kesinlikle Bir sorununuz Kalmayacaktır .Bir Sorun Olursa PM=MrINyks

http://uploaded.to/file/f33yn4
AbsenT

KrovazFullPatch Empty
MesajKonu: Geri: KrovazFullPatch   KrovazFullPatch Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 8:26 am

bunun ıcınde dragon shel patch te mevcutmu atarsam draogn shelleri görebılırmıyım yani ?
fearles6445

KrovazFullPatch Empty
MesajKonu: Geri: KrovazFullPatch   KrovazFullPatch Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 12:18 pm

Evet Kardeşim Bunu Atarsan Dragon Shell de Gözükecetir Ama Clientini Baştan yükleyip öyle Atın..
MrL0nely

MrL0nely

KrovazFullPatch Empty
MesajKonu: Geri: KrovazFullPatch   KrovazFullPatch Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:19 am

ilk defa bir pvp server da oynuyorum o yüzden biraz cahilce bir soru sorucam Very Happy

bu patch i indirdim ama bunu nereye kopyalamam gerekiyor bir fikrim yok nasıl yapıcağımızı adım adım anlatırsan sevinirim şimdiden tşk ederim.

KrovazFullPatch
1 sayfadaki 1 sayfası