LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

((((( YETER ))))

+4
>>>EmphatY<<<
lJiLeTGibiKeseRiMl
Admin
jrxql
8 posters
YazarMesaj
jrxql

(((((  YETER   )))) Empty
MesajKonu: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 6:38 pm

Bu ne lan 2 de bir server Gidiyo . sırf bu yüzden arkadaşları çağırıyom server açılmıyo bölesi malgibi serverda kim oynar dio lan adam akıllı bir server kurunda bizde oynayak zırt bırt kesiliyo yeter amkkk @ @ @ @ :@
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 6:42 pm

Yeni Patch Geldi. Bir Daha Bu Sorun Yaşanmiyacağını Umuyorum Yeni Patch'de. HackShield Güvenlik Sistemi Kuruldu
https://lastko.forumdizini.com
lJiLeTGibiKeseRiMl

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 7:03 pm

krowaz patchi ben extra olarak indirdim yeni patch yükledim server qirerken qirmio ne oLcak simdi :S zaten hack kullanan yokki:S bide adamda 9 fs bak ilqilen Lombak isimLi user
lJiLeTGibiKeseRiMl

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 7:04 pm

server neden ofline admin :S:S:S:S off off offf
>>>EmphatY<<<

>>>EmphatY<<<

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 7:06 pm

+9 Konusuna gelince.Herkezde (af edersiniz) boq gibi +9 var.Bune lan millet coşmuş.Yakında +10 a çıkcak yav.
+9 Exp Shard +9 DW +9 Sherion.Bu ne lan :S
lJiLeTGibiKeseRiMl

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 7:14 pm

aynn öyLe benDede 2 parca 9 kıyafer war ama silah deil :S adamLara baKıoRm 3k 4k atak bende war 2380 atak :S Very Happy
jrxql

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 5:55 pm

Admin demiş ki:
Yeni Patch Geldi. Bir Daha Bu Sorun Yaşanmiyacağını Umuyorum Yeni Patch'de. HackShield Güvenlik Sistemi Kuruldu
Yalaln parayla değilya kac saattir yine server yok . La diomki kırk defa şu yeni pachtlere kapamayın şu serveri SmileSmile tamamen yeni pacht hatası SmileSmileSmileSmile
TheqoLDen

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:04 pm

yeter gercekten ya :S 4-5 gibi gitti saat 7 oldu hala beklıroz :S
IMyLiFeI

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:18 pm

admin s.a önecelikle harbi bu işin boku çıktı artk server war ama oyuna girilmior burda ko panlet takipcilerini adam yerine koyun artk usandım ben artk bu serveri beklemedkten .
yeks

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:13 pm

haribiden ya saat 8 oLdu hala bekliyoruz admin biseyler yap cok sıktı bu server düzeltn ya zırt pırt qidiyo
gına qeldi :S serverda ztn +9 Dan qeciLmiyo biz 8 basıyoz die seviniyoz admLar full 9 takılıyo Evil or Very Mad
mete54

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:01 pm

Admin demiş ki:

sorun olmıcaktı dionuz bide... yaptığınıziş değil kaç saattir server yok...bu nasıl rezillik...
mete54

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:01 pm

Admin demiş ki:

sorun olmıcaktı dionuz bide... yaptığınıziş değil kaç saattir server yok...bu nasıl rezillik...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ((((( YETER ))))   (((((  YETER   )))) Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:48 am

İşlerimden Dolayı Bir Kaç Gün Şehir Dışında İdim Ve Oyuna Bakamadım. Hepinizden Özür Diliyerek Bir Daha Bu Sorunlar İle Karşılaşmamanız İçin Elimden Geleni Yapıyorum ve Yapmaya Devam Edeceğim. Bundan Sonra 7/24 Hizmet ve Desteğe Devam.

Sabrınızdan Dolayı Hepinize Teşekkür Ediyorum.
https://lastko.forumdizini.com

((((( YETER ))))
1 sayfadaki 1 sayfası