LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)

+5
Hector
PR1ZM4
Admin
0bscuree
LeTHiMHaVeHiSSaY
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Empty
MesajKonu: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:04 pm

Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Kralnaws
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Humankral1
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Kralnaws
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Agannoqlu
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Quruws
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Varan3
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Varan4
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Varan5
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Rojekakaralembakar
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Zcan
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Adszwak
Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Ruflez
aLayıNa Ks
KraLıNa Ws...
RoJeK GuRuRLa SuNaR....

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad afro Twisted Evil Twisted Evil :twisted

En son LeTHiMHaVeHiSSaY tarafından Salı Şub. 02, 2010 2:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
http://www.lastko.forumdizini.com
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:27 pm

Very Happy allahın eziqlerine kesiosun ne war bunda ki :s
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:34 pm

Bunlardan Daha saqlam göremedim oyunda AqarAbi de aldım ama onu eklemedim Can dostum olduqu için
Senide çaqırdım yemedi elleam gelmedin AhmeD'im..
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:44 pm

Arkadaşım Ben orada AFK dim Çok Ayıp Yaptığın AFK oturuyordu char (RebeLTramp)
Dikkat et hiç dmg girmemiş sana cünkü char afk di.
https://lastko.forumdizini.com
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:45 pm

.
PR1ZM4

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:50 pm

RoJeK eLbeT KarsıalacaqıZ biR qüN o Zaman Ben Senin FOtonu Yayınlıcam .. !
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 3:55 pm

Senide Beklerim oquzHan'ım xD
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:26 pm

Hanifi sen msin rojek ?
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:36 pm

oha ama ya ksr bakmayında oyunun ıcıne sıcıldı edit yok dıorsunz o takılar ne edit takısı deince bişe demiorsunz edit war işte edit nedir ? para ile item alma ha item ha takı benm spike ile 2.5 k wrdgum adam 4.250 wruosa bana edit yok demeyın serwerda editlik var..Ha siz ona pus itemi dıosunz kulaga dha tatlı geliyor die ben edit diorum bi itirazı olan varsa cıksın karşıma
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:46 pm

Yemeyene Hacı Şakir Ahmet Aha para ile aldıgım itemleride çöpe attım senin yüzünden gm bana sen de programmı var diyor :S
Sevinin artık...
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 4:49 pm

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad scratch scratch scratch scratch scratch Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Oyunda En yakın Arkadaşlarım bile beni tanımıyor HELAL olsun...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 5:19 pm

Üzerine basa basa tekrarlıyorum Bunu Tekrarlatmayın bana Oyunda Editlik Yoktur.
power up store de ne varsa o kadar.
Ring of Premium Diyorsanız Özellikleri Belli Abartısız bir şekilde tasarlanmış.Server'a Destek Amaçlı oda.Serverde kesinlikle +9 +10 item satışı Yoktur.
Ring Of Premium Özelliklerini Merak Edenler.LostKo Market Bölümünü Bir Ziyaret Etsin.

https://lastko.forumdizini.com/lostko-market-f11/ring-of-premium-t4.html
https://lastko.forumdizini.com
Hector

Hector

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 10:11 pm

Bende Girmiyorum Zaten Birkaç Gündür Oyuna Ama Dönmeyi Düşünüyorum. Smile
http://217.23.1.71
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 2:56 pm

aL AhmeD ßuDa Sana Kapaq Bide Arenada Yaptıq HaNiFi (RoJeK) AkaR æLem BaqaR..
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:01 pm

vay be ulan ne adammşsın tanımamışım seni oyun içi bana bi daha pm atma muhattab olma benimle
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:07 pm

Dostum bizi Bilen ßiliyo Herkez Bizi Herkez Bilmesede Issın Caddede esrar kokan sokaklarda pk atıyoduk bız..(Özcan)(X)
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:12 pm

BizLeRi Bilen ßiliyo Biz Caddlerin Esrar Kokan sokaklarında Yagmur aLtLarında Köse Baslarında sizin Gibilerle Ws atıyoduk Ama hiç bir Zaman yılmadık.Senin Yaptıgın ise Cok ayıp bise Dunku Lafların sana yakısmıyo Oyunda Edit var dıyosunuz sendede dual rop var sende editsın ozman..Oyunda Edit Yoktur Sacmalamayn Herkez Parasına kıysın Alsın PUS'tan itemleri Egerkı bunun ustunede bise Diyeceksen Oyundakı adım (X) Pm atarsın gülüm (SeqLimizKraLındaYok..!)
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:15 pm

hyr ozcan bnde dun rop mop yokdu ki hanifi de olan itemide bliordum sen blmıosan ogren sonra qel karsıma saf adam yok karşnzda bilmdgm şey war ondan emınım sızı tanıyamamışm barısın arkadası olmanız bişeyi deiştirmez benım için he ben yıne ws atarım yıne kesilirim sorun deil bişe de kaybetmem istedgn foruma koyabilrsın ss lerinide ama siz beni kaybedersınz
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:28 pm

biz seni kaybetmedık seni kaybeden kendinsin.biz sana bişe demedik ve bişe yapmadık senin yaptıgın seylr admin'e bu adamlar edit oyunda oynanmaz carttı curttu laf yapman benı bunun ıcın satıcaksan burdaym bana tek lafın ytr bitti demen hayataküsmüsüm ztn sende boyle yapysan bise demıyrm sana bunları yazanda ben degilim..!
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:34 pm

hanifi yi 2 mz de eşitken kesdgmı ben blıormuyum blıorm ss yok blki ama kımseyı ınandırmak zorunda da deilm ugrasmıcamda ama ben adama 2 k wruosam o bana 4.5k wruosa orda haksızlık war işte kimsede olmayan itemin hanifi de olması ki bunu blmıosun bnı cok sınrlndırdı oyunda edit yok demesınn ustune elındeki o silah tm mı ? bndede war ss 1 tane 2 tane deil yuzlerce bende blmıorm koymayı ama ben szin gbı deilm bırakda farkım o olsun buda son cewabımdı sana daha da konusmucam bu konu ile ilgili
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:40 pm

Senden Sadece Sunu Soylemnı ıstıyorum Ben bu Zamana Kadar Sana Yanlısım Veya editim geL ws atalımdedım mı Fotolarını Buraya koyanda ben degılım egerkı ortada 1 suclu varsa bılen bılıyo benı mdaha yenı geldım nete egerkı benıde suclıcaksan yolun ack olsun dıyorm sadece ksc mesele degıl kestım kesmedım olayı olmasın dıyorm sana fotoya baksınlar senı ezık zanntsınler mesele degıl benıde kestıler o carla benmde fotom var o adam banada 4.5 k vurdu farkyapmaz ama playerlık onemlı ws dersenız yaparız ama ltfn bana suc bulmayın konuyu acanda ben degılım egerkı sende benı suclu goruyosan oyunda adım (X) Özcan Yollarımızı ayıralım de bitsin.. tmm..!(Özcan)
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:42 pm

Ama bu son 2 ws dede eşittiniz buna ne demeli ?
AqarAbi

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 3:47 pm

Ben yoksulluguda gordum Zenginligide Ama sunuda unutmayın adamlıgımdan insanlıgımdan asla sasmadım sattı beni özcan dıyosan boynumuz kıldan ince sen oyle dıyosan oyledır ama bu zamana kadar 8-9 seneden berı oynuyorum oynu knıghtonlın-bilişim online olsun ama tek farkımız adam olmamız playerlıgımz degıl evet playerler varoyunda yok demıyorm elınıze saqlık kımsele ws attıysamda.ama sunuda bılmenızı isterim ben cok sokaklarda yattım-parklarda -caddlerde -los ısıkların altında ama (ASLA İNSANLIGIMDAN SASMADIM)
BENIHANIFIDE BILIR
BARISTA BILIR
TURANDA BİLİR
ADEMDE BİLİR
OGUZHANDA BİLİR
MAHMUTTA BİLİR

ASLA AMA ASLA ÖLECEGIMI BILSEM YALAN SOYLEMEM VE SADECE SU KADAR DIYORUM GORDUGUM KADARIYLA

HANİFİ İLE SON WS DE ESİTTİNİZ O KADAR DIYORUM AMA SATTI DIYOSAN BABA TM OYLEDİR..!
FvHunTer

MesajKonu: Eziq Diene baq ßizdede ROf Olsa ßizde seni Keseriz   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 6:31 pm

Eziq Diene baq ßizdede Rof Olsa ßizDe Seni Keseriz Eşit Sw da ql de GöR eZiqi
PR1ZM4

MesajKonu: Geri: Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)   Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 8:28 am

oLm HerkeZ Ws de Bayıldı Die BirbiriYLe Konusmıcak sa işimiZ vaR .. Benimle GriPOldumCureeAT Snra ThundeRDraqonn & FvHunTeR & AqaRAbi(X) & ae0HIsTheBLacK & SquaL & Monspel & deniz & iqeKim Bunlarında Benim Lekonusmaması lasm Ha Hepsinin KSC sini Koyardm Ama bir Kisinin Haric AqaRAbi(X) Onunla Ws AtarKen Demistik qiM öLürse Foto aLmaYok diie .. eqeR Rop isTiosan Bayılcan 15 YTL yi aLcan... Cok zoR deiL . Oyunun Kralısın Önüne qeLene öLürsen WhaY HalinE deRim .. !

Beni Tanıyan Bilir Bilen Anlar Anlayan Susar Anlamayan UzarR...(RoJeK)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Rojek İceri Bak Sevinicen ;)
» RufflesZ Vs SquaL.. Digeride Rojek Cok gusel Vsen Kacıo ama Kacırmadım .. !