LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi

3 posters
YazarMesaj
0bscuree

0bscuree

ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Empty
MesajKonu: ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi   ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 12:11 pm

ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi arkasında priest gezıor komut werıor 1 anda priesti qelior db priestten kacıoz teke tek cagırıoz priestinde cagırıo onada eyw. dıorz.Sonra ws baslıorz tekrar Thunder in gotu kızardı priesti devrede.İşte boyle ezikler çileden cıkarıor beni madem hiç agzını açmada ugrasdırma kendını benle
ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Ezik
AqarAbi

MesajKonu: Geri: ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi   ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 12:17 pm

Onlar Hıc Olmassa Arkasına Prıest Alıyo Sen Arkana Alacak Adam ßulamıyosun Ewt. Adamlar Saqlam oynuyo Db Prıest Yanında Varsa Alayı Gelsın derım ben bosuna laf yapmada.cenenı kes Kesmezsen Keser (OSMaNiYe) Gencleri..
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi   ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 5:24 pm

Sen ne sanıorsun kendini Özcan ? Yanımıza Aldık Adam Oldunuz Şimdi qeLmiş bize mi kafa tutuosunz ? bizim arkadaslgımz yeter siz oynayın oyununuzu...Unutma Bu sw da qeLmİş qeçmiş En ei pk atan clan EliZaBetH clanı idi O zamanlar abi cekıordunz onlar gidince Boyle olduk dmek ? Fark Yapmaz Zaten bizi Bilen blior Ben sizin gbiler yzunden bırakıorum sw yi usko geçicem al at rahat rahat pk nı Bzi Bilen anladı zaten neyin ne oldugunu sen hala anlamadıysan usko + Lost Ko KSC leri birlestrip konu açdım konususan hala aç konuyu bak sonrada sus hadi ßß Osmaniye Genciymiş Pehhh.
AqarAbi

MesajKonu: Geri: ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi   ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 6:14 pm

Gelmıs Gecmıs En Iyı Pk Atanlar SenLe ߀ndik Ahmet 2 Kişiye 2 pt g€ldıklerı zman HatırLıyosan benımde Uskoda Carım Var.€wt ElizabeT clanı Saqlamdı adamlara Sözüm Yok ama Senin Bana Yalvardın Demen Varya.İşte Orda Koptu Hersey SanTanaLoV€ sor.Benı Kendısı Caqrandı Ve Kendı IsteqımLe Gıttım GecıcekSın O Aykları.SEnLe ߀n saqlam 2 kısı ıdık ve aramıza ne sebep gırdı bılmıyorum ama Ayrıldık Bu Yuzden Dostluqumu Bıtırdım Dedın bende Canın Saolsn D€dim Ve gende Aynı Seyı soyluyorum CANIN SAOLSUN.Osmanıye Genclerı Alayınada Gider Kralınada.Sende bunu bılıyosun senle beraber 2 kısı takıldıgımız zamanlar sen benden daha guzel hatta dahada super oynuyosun PLAYERLIK Konusunda SEn Ve Oguzdan Baskasını Tanımam Senı Sattım Dıyosanda SAtmısımdır ßaßa ama ben kımseyı Satmam.Hiç bizamanda Yalvarmam.ELizaBeT'te olsa fark yapmaz Senle ben BİTİRİM İKİLİ'idik ama sebepler bızı ayırdı dostum.SAYGILARIMLA (AhmeTe)
FoRTLeX

FoRTLeX

MesajKonu: Geri: ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi   ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 8:39 pm

ae0HIsTheBlacK kardeşim Dual Rop görümez dd yi takıp adama ezik demek yakışıyormu sana yazık sana be bide göüslük kafalık dıkarmış gib yapıosun ya kafada dd war kimsenin haberi yok ne şeytansın sen .....!

ThunderDraqonn vs ae0HIsTheBlacK Thunder'in ezikligi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ThundeRDraqonn (KarusKral) ws PR1ZM4 (Ws Kralı)
» ae0HIsTheBlacK Arşivden bazı ss ler
» ae0HIsTheBlacK ve Moonspel koymaya gerek bile yok ama aksini iddia ediolar napalım
» ae0HIsTheBlacK PlaYerLgna Laf Edenler İçinn.. Ltfen Resimlerden onceki Yazzıyı okuyun Snra Resme bakın Özllkle Mete Ezmesi Sen Baq Warsa snnde gorelim