LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gm Alımları Başlamıştır...!

+5
hayalsiz22
_SuLTaN_
Jozy_One
pccombo
Admin
9 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Gm Alımları Başlamıştır...! Empty
MesajKonu: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:20 pm

Gm Alımları Başlamıştır.Bu Bölümde Kendinizi Tanıtarak LostKo için neler yapabileceklerinizi ve Daha önceki Deneyimlerinizi Bizlere bildirerek Başvuru Yapabilirsinz.
https://lastko.forumdizini.com
pccombo

pccombo

MesajKonu: Geri: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 8:27 pm

Gm Lik Seçimlerine Adayım..
3 Kere'lik Gm Olmusumdur..

-Ws,Lunar War Vs. Gibi Evenentleri Başlatmadan Adminle İşetişime Geciyorum.
-Banned Atmadan Ss Alıp Banned Atarım.
-Oyunda Charım Olmayacak.
-Oyunda Oyun Kurucusu Bile Hile Kullanırsa Banned Atarım.(Ss Alıp.)

PCcombo
Jozy_One

Jozy_One

MesajKonu: Gm Başvurum...   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 12:15 pm

Oyundaqi Nick:Jozy_One
Ad:sAmeT
SoyAd:Arikan
4 yıLdır 1299 Pvp Oynuyorum
14 Kez GmLik yaptım AdminLiq Kısmet Olmadı Kurduk Ama :S
Gm Char İle Server Tanıtım Video yapıyorum..
Gm Olmadan Önce 30 User qetiricem Olursam 150'yi BuLur İnş..
_SuLTaN_

_SuLTaN_

MesajKonu: Geri: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 10:20 pm

BeN 6 senedir usko ve pwp oynuyorum şu anda sizin pwpde oynayan arkileri war kendim çağırdım ve hergün başka bi arkım girio sw süper reklam yaparım + video çekiyorum hergün en az 10 saat onlineyim internet cafede oynamıyorum kendi evimde oynuyorum daha öncede yazdım bu başvuruyu gm kodlarını biliyorum tek eksiğim GM Olmak Very Happy iyi günler
Jozy_One

Jozy_One

MesajKonu: Geri: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 12:07 pm

eed yapıcaksanız ya beni yapın yada kArdeşimi xD _SuLTaN_ Twisted Evil Twisted Evil
hayalsiz22

MesajKonu: Gmliq Alımı   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 5:48 pm

Ben Ömer 22 Kez Gmliq Yaptım.5 Kez Adminliq Yaptım Kendimi Bu İşte Deneyimli Görüyorum Serveriniz Çoq Güzel

User Toplarım Her Türlü Aksaklıkta Yardımcı Olurum Beni Seçerseniz Sevinirim[Kısa-Öz] SAYGILAR

Msn=iyi_biri1996@hotmail.com
serkan

serkan

MesajKonu: Geri: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:56 am

7kere gm lik yapdim 1299 ve 1700 lulerde Lunar Var Ws Event gibi Şeyler Saate Gore Yaparım Admine Danışmadan ve kanıtım olmadan banlıyamam ismim serkan soy adım bozkuş yaş17 cafedeki arkdş larıda oyuna davet ederim + user topliya bilirim iyi günler iletişim serkan_3091@hotmail.com
KariGittiKariGittixD

MesajKonu: Geri: Gm Alımları Başlamıştır...!   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 9:38 pm

full onlineyim hem user olurum hem gm charı 9kere gmlik yaptım
iletişim icin emidey_123_@hotmail.com oyundaki nickim KariGittiKariGittixD
megola_80

MesajKonu: Karigttii ne kadar zekisin zekana hayran kaldım   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 2:01 am

Adam diyo hem user oluurm hem gm Very Happy:D:D gülme kriiz geçiyorum koptum aqq böyle salaklar oldugu sürece neşemiz eksik olmaz böyle bebelerdende gm olmaz
sanane5518

MesajKonu: Gm Başvurum   Gm Alımları Başlamıştır...! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 5:23 pm

Daha Önce 11 Kez Gm Lik Yapmışımdır Oyunun Bütün Kurallarını Biliyorum Oyunculara Nasıl Davranacağımı Biliyorum Server Güzel Ve Her Gün Bir Kaç Arkadaşımı Oyuna Davet Ediyorum Ve Kabul Ediyorlar Anlatacaklarım Bu Kadar Günde 6 Saat Online Yim Gerisini Size Bırakıyorum Serçerseniz Sevinirim Eğer Msn Den Ulaşmak İstiyorsanız Msn'em ef_canefe_55@hotmail.com Dan Bana Ulaşabilirsiniz Saygılarımla

Gm Alımları Başlamıştır...!
1 sayfadaki 1 sayfası