LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ADAM SATIYO Diyenler İçin

3 posters
YazarMesaj
AqarAbi

ADAM SATIYO Diyenler İçin Empty
MesajKonu: ADAM SATIYO Diyenler İçin   ADAM SATIYO Diyenler İçin Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 6:24 pm

ADAM SATISLAR VE PLAYERLIKLER.

Bu zamana kadar tanıdıqım en ıyı Clan ELizaBeT'ti Ve Ayrılmaz Bir Butunlerdi Sızlere su kadar soylmek ıstıyorum.Benım En Has Dostum Oyunda (AHMET)'ti Ve Aramıza Her Ne Sebep Girdi Bilmıyorm ama sattın dedı.Yol al Dedi Tmm Kardesım dedım Ama Onun canı saolsn 1 oyun ıcn adam satacak deqılım.Ama oyle dıyosa oyledır.Ahmet Yalan konusmaz dıye dusumdum harbıdende adam satıcak olsaydı bende PK atarken Satardı Ve DOST olurken Satardı Tek dıceqım AHMETTT Ben Adam SatMAM.Yasamda Boyle Bıse YOk ELizaBeT Clanınada SevgiLeR.SaygıLaR.Onlarda BiLir Beni DieTime&AqarAbi.ae0HIsTheBlack AHMET te tanır OrdeaL olsuın RoJeK olsun ben Adam SAtmam.Osmanıyede Herkez bılır KNIGHT ONLINEDEDE PATHOSTAN DismisseD Clanı Tanırım Bu yasıma Kadar Adam SAtıcak Olsaydm Uskoda 1000 lerden tanıdıqım arkadaslarım var onların carını ındırırdım ve yıne adam satıcak olsaydım Bu konuyu Acmazdım Tek Istegım Ahmet Bana YALVARIYODUNUZ 1 zamanlar Fln Deme. Dost Dıyosan Olumune Kadar Ama Satıs Dıyosan Ben Yokum kardesım.Senıde KARDESIM GİBİ SEVİYORUM SAYGILARIMLA
AHMET&€LİZABEY&ORDEAL&ROJ€K&ShowMeYourCombo&Admin Ve Gmler Saygılarımla. Özellıkle AhMED'ime
0bscuree

0bscuree

MesajKonu: Geri: ADAM SATIYO Diyenler İçin   ADAM SATIYO Diyenler İçin Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 9:38 pm

Bnim Kolay Kolay Kmseyle sorunm olmadı şu sw da RoJeK hariç Senle de Sorunum yokdu Bnuda Defalarca dile getirdim zaten.Her zaman empatik olmaya calısdım . Zamanı qeLdi Alttan Aldık Zmanı qeLdi susduK . Ama Snle Bi sorunm olmadı .He hala mı yok ? var Sana o kadar dmeme ragmen senle sorunm yok tek sorunm hanifi ile Sen anlamadın.O kadar Pm den yazı yazdık Dnlemedın Cwap bile yazmadın . (Ha Umrumdamı bu zamandan sonra ? yoo. bn bırakdım zaten sw yi kronos da 82 battle priestim war itemlerinde aldım Dıorm atın pk nızı rahat rahat alın draqon da sizin olsun). Hadi Kardeşim Ei oYunLar Ei PkLar ..
AqarAbi

MesajKonu: Geri: ADAM SATIYO Diyenler İçin   ADAM SATIYO Diyenler İçin Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 9:11 am

߀n S€ni Anlamadım D€mekki Ahmet Ondan mı Boyle oldu aramız??.Ha Bundan sonra DEDIGIN gıbı Benımde UMrumda Olmaz swlerı ߀nde Uskodaym PATHOSTA int Prıestım Var 82%90.Benıde Satan Oldu Sw'D€ Ama ben Senin Herseyını Alttan aLdım Ama Bazende Hatalarım olmustur.Olmaz dıyemem Tabıkıde.Ama S€nde Boyle Yapmıcaktın Dostum B€.sATIP gITMICEKTIN..

AqarAbi&ae0IsTheBlack.
LeTHiMHaVeHiSSaY

LeTHiMHaVeHiSSaY

MesajKonu: Geri: ADAM SATIYO Diyenler İçin   ADAM SATIYO Diyenler İçin Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 4:24 pm

Smile Belli Kim Kimi satıyor. 1 kere Kestik Hemen Admin'e Şikayet Ediyon..
http://www.lastko.forumdizini.com

ADAM SATIYO Diyenler İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gm Olmak İçin Son Fırsat Kampanya...!
» küçük bir res istiyoruz simgeler için
» Reklam İçin Ufak Bir Tanıtım Yazısı.. !
» Sorunsuz Data İsteyenler İçin Kendi Upload'mdır
» Arkadaşlar Server İçin Yaptığınız Reklamları Burada Yayinlayin... !