LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karakterlerde bi adaletsizlik var

+2
Admin
yarasa74
6 posters
YazarMesaj
yarasa74

Karakterlerde bi adaletsizlik var Empty
MesajKonu: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:07 pm

merhaba arkadaşlar ben mage oynuyorum bu serverda, ama mage çok ezik kalıyor asaslarla mücadelesi çok zor mage çarlarının itemelrini biraz daha güçlendiremezmisiniz .asas harici hiçbir çarla oynanmıyor ve buda kullanıcı sayısını etkiliyor çarlarda düzeltmeye gidilirse eminimki her karakterden 100 lerce oyuncu servera katılır. 5900 civari bir hp si var mage çarımın asas tek vuruşla 2900-3400 civarı vuruyor town bile çekecek fırsat bulamıyorum inanın:) .
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:17 pm

1.Job'lar Gayet Eşittir.Damageler ve Baslangıç İtemleri Özenle Ayarlanmıştır.
2.Size 2 Atan Kişi PUS'dan İtem Almıstır.
3.Magelerin Hp'si Az Asaslar'a Fazla Duramıyorlar Fakat Dikkat Ederseniz Rogue Resistans'lar 0 Bundan Dolayı Lighting ile Daha Cabuk Kitleme İşlemi Yapılabiliyor.
https://lastko.forumdizini.com
serkan

serkan

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 9:34 am

yanılıorsun admın ben pusdan item almadım ama magelere en fazla 3 atıorum
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 7:11 pm

serkan demiş ki:
yanılıorsun admın ben pusdan item almadım ama magelere en fazla 3 atıorum

Peki Ya Mageler Sana Kac Vuruşta Ktileniyorsun ?
yarasa74

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 1:32 am

arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyorsunuz sanırım. mage oynayan bilir magenin derdini en olur olmaz yerde tp yada 44444 istersiniz çekmeyincede nasıl magesin dersiniz bu oyunun orjinalini oynayan bilir ve her playerde mage oynayamaz .bu oyuna renk katacak tek karakterde magedir .ben bu pvp yi bıraktım renk katamadığım için. 2 skilde ölebiliyorsan kimse kalkıpta mage oynamaz magenin ezik olduğu serverda oynayacağına başka arayışlara girer, pvp anlamında.sizleree bir öneriydi bu yazdıklarım kayle alınmıyorsa daha çooooook pvp var illaki birini seçip oynarım evellaah.sıkıntı yok yane.asas master 20 skili sADECE ASAS sw lerinde kullanılıyor bu sw asas sw simi bikere önce onu belirlemek lazım.warior açtım bu serverda wariora bile bi asas 4 k vuruyor böyle bi saçma sw mi olur . düpedüz asas sw si burası. bari baştan asas sw si yazında asas oynayanlar oynasın sadece ..........................................................................................................saygılar.
vaffle

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 2:16 am

Arkadasa Katiliyorum.. serverda en cok attacker prıstler var... ve asaslar....

asas karakterlerde birbirlerine 3 atıyor Smile ilk vuran kazanıyor gibi.... hele prist attackerlar 2 vuruş.. gerçekten duşurulmesı gereken damge ler var. eşit degil...
Birde sanirim archer 78 skili calismiyor.... player a 1 kere vuruyor sonra bozuluyor....
Archer olmak istemistim ama assas a dönmek zorunda kaldim cnku demage veremiyorum karsi playerlara hic bi sekilde...

Bilginize....
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 2:52 pm

vaffle demiş ki:
Arkadasa Katiliyorum.. serverda en cok attacker prıstler var... ve asaslar....

asas karakterlerde birbirlerine 3 atıyor Smile ilk vuran kazanıyor gibi.... hele prist attackerlar 2 vuruş.. gerçekten duşurulmesı gereken damge ler var. eşit degil...
Birde sanirim archer 78 skili calismiyor.... player a 1 kere vuruyor sonra bozuluyor....
Archer olmak istemistim ama assas a dönmek zorunda kaldim cnku demage veremiyorum karsi playerlara hic bi sekilde...

Bilginize....

Tüm Damageler Eşit Şu anda.Zaten Oyun Zor Db Olduğundan İtem'e Göre Damage Atabiliyorsunuz.
lJiLeTGibiKeseRiMl

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 3:49 pm

ben asas oynuyoRm bana 3 atan asas deil beni kesen asas yok. tek bi kişi war oda lombak adam full 9 .S
Admin LütFen 9 itemLeri topLa adamda 9 fs war ne iş BilMiorm...adama dupe diye suç atmakta istemiom...ama 9 fs boRu deqiL yani zaten 2 tane werio qöRevci adam 9 basmışşşşşşşşşşş
jrxql

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 12:57 pm

bence büyük bir ihtimal lombak ya gm çarı ayda adminin ark çünkü +9 itemler walkryler rop lar ohoooo
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 11:39 am

jrxql demiş ki:
bence büyük bir ihtimal lombak ya gm çarı ayda adminin ark çünkü +9 itemler walkryler rop lar ohoooo

Yanlış Düşünüyorsunuz. Lombak Dual Rop Ve Valkyrie Set Aldı. +9 İtem'e Gelince İlk Userlerden Sayılır Lombak
+10 İtem Bile Basabilirsiniz Tamamen Şans İşi Bu. Kimseye Tolerans Tanımıyorum.
Herkes Eşittir Benim İçin.

İyi Oyunlar.
lJiLeTGibiKeseRiMl

MesajKonu: Geri: Karakterlerde bi adaletsizlik var   Karakterlerde bi adaletsizlik var Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:59 pm

aynen kaRdes benDe Lombaka suc atıodm ama deneDim bendede 9 item waR Very Happy akarr:D

Karakterlerde bi adaletsizlik var
1 sayfadaki 1 sayfası