LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sorun Çözülmüştür.  Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın... Empty
MesajKonu: Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...   Sorun Çözülmüştür.  Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın... Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:45 am

Arkadaşlar Bir Kaç Günlüğüne Şehir Dışında Olmam Nedeniyle İşlerimin Yoğunluğundan İlgilenemedim. Ve 3 Gündür RESET Atılmadı. Ama Artık Buradayım 7/24 Hizmet + Destek'e Devam. En Çok Çabaladığım Konulardan Biriside Oyunun Ben Yokken Kapanması. Biliyorsunuzki Tek Başıma Çalışıyorum. Oyun Dışındada Bir Hayatım Var Elimden Geldiğince Sizlere İyi Bir Oyun Sunmak İçin Çabalıyorum.
Anlayışınız Ve Sabrınız İçin Hepinize Teşekkür Ederim. İyi Eğlenceler.
https://lastko.forumdizini.com
MrL0nely

MrL0nely

MesajKonu: Geri: Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...   Sorun Çözülmüştür.  Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın... Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:49 am

İlgilendiğin için biz teşekkür ederiz. Server bir daha böle sorunlar yaşamaz inş.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...   Sorun Çözülmüştür.  Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın... Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:52 am

MrL0nely demiş ki:
İlgilendiğin için biz teşekkür ederiz. Server bir daha böle sorunlar yaşamaz inş.

Kesinti Sebebi 3 Gündür RESET Atılmaması ve Sunucunun Kasması. Çözüm Olarak Daha İyi Bir Sunucu Satın Almamız Lazım.
Almadanda Çözüm Bulabiliriz Oda Günde 1 Defa RESET veya 2 Günde 1 RESET Attığımız Takdirde Bu Tip Sorunlar Tamamen Ortadan Kalkacaktır.
https://lastko.forumdizini.com

Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜM KULLANICILAR OKUSUN !!
» Trade Aktif. İtem Silinme %100 Fix
» Bir Kaç Sorun Var Oyuna Giremiorm..
» ArkadaşLar oyun neden yok ?
» Arkadaşlar bi sorun var oyunda yardımcı olursanız sevinirim