LastKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LastKo Forum

Türkiyenin En İyi Pvp Serveri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TÜM KULLANICILAR OKUSUN !!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

TÜM KULLANICILAR OKUSUN !! Empty
MesajKonu: TÜM KULLANICILAR OKUSUN !!   TÜM KULLANICILAR OKUSUN !! Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 5:43 pm

Arkadaşlar Sizlere Bu Durumu Nasıl Açıklayacağımı Tam Olarak Bilmiyorum. Sadece Anlayışla Karşılayacağınızı Umuyorum.
Oyun Kapanıyor Dediniz,RESET Çok Sık Atılıyor Dediniz Vs... Gidip Sunucu Seviyesini Yükselttim. Kapasiteyi Arttırdık. Teknik Sorunların Hepsi Tamamen Çözüldü.
Oyun içi 1-2 Sorun Kaldı Sadece. (Dupe vb.)
Sunucuyu Her Saldırıda Oyun Ya Kapanıyordu Ya Lag Oluyordu. Firewall Satın Aldım Lisanslı Artık Kapanma Olayı Yok.
Yaklaşık 5 Aydır Acık Oyunumuz. Ve Hergün Destek Veriyorum. ilgileniyorum Hiç Bıkmadan Bu İşi Yapmaya Devam Ediyorum.
Az Çok Tanımışsınızdır Beni. Tek Başıma Diğer Büyük Pvp Server'lar ile Yarışıyoruz.
Fakat Bu Tüm Yenilikler ve Sunucu Masrafları Bayağı Bir Arttı. Tekrarlıyorum Yaklaşık 5 Aydır Oyun Açık Ve Tüm Masraflar Hep Cebimden Cıktı
Valkyrie + ROP Alarak Bİzlere Destek Çıkanlarınız Oldu Elbette. Fakat Yapılan Masrafların %10'u Bile Gelmedi.
Her İstediğinizi Hemen Hemen Yaptım. Zor Server Yapın Dediniz Yaptım. Geri Pk Olsun Dediniz Yaptım.
Arkadaşlar Konunun Özü : Yapılan Masraflara Yetişemiyorum Artık !
Armut Piş Ağzıma Düş. Bu Şekilde Düşünen Bir Sürü Arkadaşımız var.
27 Nisan Ödeme Günümüz. Ve Valkyrie + ROP, Veyahut Gm Lik Alarak Bizlere Destek Çıkanlar Olmaz İse.
Bende Mecbur Olarak Kapatıcam Bu Ay. Yani Sizin Elinizde. Bu Ay Bu Kadar Sıkışmamın Nedeni :
Real Hayat'da İşlerimin Ters Gitmesi,Firewal Satın Almamız, Sunucu Genişletmemiz ve Bir kaç Sebep.
Size Kesinlikle Kapanıcak Demiyorum. 27'sine Kadar Bizlere Destek Gelmezse Benimde Elimden Daha Fazlası Gelmez.
Daha 5 Gün var. Bakalım...
Gelişmeleri Bu Konu Altından Takip Edebilirsiniz.
Saygılarımla :
Barış Yiğit
https://lastko.forumdizini.com
TheqoLDen

TÜM KULLANICILAR OKUSUN !! Empty
MesajKonu: Geri: TÜM KULLANICILAR OKUSUN !!   TÜM KULLANICILAR OKUSUN !! Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 1:14 am

Bir ksi 2 kısı fark koymaz değiLmi ?. Bi abimiz Gm olcak Aramızdan Biride Walky alcak ins masraflarn bi kısmını öderiz !

TÜM KULLANICILAR OKUSUN !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorun Çözülmüştür. Oyun Aktif. Tüm Kullanıcılar Bir Göz Atsın...
» Tum userler okusun yardmcı olsn !.@@@@@@@@@
» tum userler ve admın okusun cevp atın